Pot-Pourri Populaire

Verzameling afwisselende en ontroerende vrouwenfilms.

Pot-Pourri Populaire

510 Meter über dem Meer

10
Mar 2010
17:30
Locatie: Ketelhuis
 

Verzameling afwisselende en ontroerende vrouwenfilms.

Engels gesproken of Engels ondertiteld, 81 min.

Diverse collection of touching female shorts.

English or with English subtitles

 

 

 

 

 


la_fille_de_boulanger2.jpgLA FILLE DU BOULANGER
Frankrijk 2008,  9 min, Claudine Bourbigot/Elisabeth Feytit

Ondanks de druk door afkeurende blikken in het dorp, heeft de dochter van de bakker iets aan haar vader te vertellen, iets over liefde.
The baker’s daughter has news for her father; news of love.



aprop04.jpgAPROP
Spanje 2007, 7 min, Aitor Echeverria

Lichamelijke bewegingen van twee vrouwen die een intiem moment beleven worden van dichtbij bezien, een uitzonderlijk sensuele dans. Een visueel symfonisch gedicht.
At close range the body movements of two women who share an intimate moment turn into a particularly sensual dance.

 


little-tiger1.jpgEN LITEN TIGER
Zweden 2006, 29 min, Anna Carin Andersson

Simon heeft twee moeders, die kussen als ze er zeker van zijn dat de buren niet kijken. En om mensen te laten denken dat je eigenlijk niet zo anders bent, moet je dan je best doen.
Simon has two mothers and when you are different, you have to make a tremendous effort to make people think you are just like everyone else.

 

 



510m_stills2.jpg510 METER ÜBER DEM MEER
Zwitserland 2008, 17 min, Kerstin Polte

Een kleine luchthaven in Zwitserland. Simone moet haar vader begraven. Maar ze mist haar aansluitende vlucht. Natalie wacht, op wie weet ze nog niet, ze verzamelt de tijd die in de tussentijd verloopt.
A small airport in Switzerland. Simone has to attend her father’s funeral, but she misses the connecting flight and meets Natalie.


mars3.jpgMARS
Duitsland 2007, 12 min, Marcus Richardt

Lilly is de leider van een gewelddadige meisjesbende. Fotografe Anna is een aardig meisje met een sterke wil. Dit unieke verhaal volgt de ontluikende liefde tussen twee tot elkaar aangetrokken tegenpolen.
Mars is a coming-of-age story about the unordinary friendship between Lilly, 16 and leader of a girl's gang, and self-confident Anna.

 


operated-by-invisibile-hands1.jpgOPERATED BY INVISIBLE HANDS
VS 2007, 7 min, Nicole Brending

Ellen ontdekt haar ware romantische verlangens als ze de nacht doorbrengt met Doreen, maar als ze ‘s ochtends wakker wordt, raakt ze in paniek.
Two antique dolls must confront their secret feelings for each other after a night of unforgettable passion.

Related Items
Pot-Pourri Populaire 13-03-2010 19:45

Verzameling afwisselende en ontroerende vrouwenfilms.

Eloïse 14-03-2010 19:45

Wat is het geheim van een meisje in coma en de mysterieuze Eloïse?

Eloïse 09-03-2010 19:45

Wat is het geheim van een meisje in coma en de mysterieuze Eloïse?

Fun In Girl's Shorts 14-03-2010 13:30

Soms met gêne, soms op ‘t randje, soms vertederend, films met een kwinkslag!

Fun In Girl's Shorts 08-03-2010 21:45

Soms met gêne, soms op ‘t randje, soms vertederend, films met een kwinkslag!

more ...

webbannercinemasiaNL.jpg

banner_pasolini.gif

 
Persoonlijke hulpmiddelen